Eniro wprowadza zmiany w kadrze zarządzającej w polskim oddziale. Po 11 latach pracy, Roger Asplund - prezes Eniro Polska opuszcza firmę, a jego następcą jest Bożena Chmielarczyk. Bożena zajmowała poprzednio stanowisko Dyrektora Generalnego u międzynarodowego wydawcy Reader’s Digest w Polsce. Obejmuje stanowisko od dzisiaj i będzie członkiem kadry zarządzającej Grupy Eniro.
Bożena Chmielarczyk posiada szerokie doświadczenie z pracy w globalnych firmach skoncentrowanych na konsumencie i posiadających silne marki. Posiada solidną wiedzę na temat pozycjonowania marki i marketingu oraz spółek w trakcie restrukturyzacji. Bożena była odpowiedzialna za transformację oferty Reader’s Digest z drukowanych kanałów dystrybucji do uzupełnienia ich przez ofertę online. Wcześniej, przez pięć lat pracowała w Grupie Coca-Cola i dwa lata w McDonald Polska. Przed Reader’s Digest, przez siedem lat była Marketing i Country Managerem w niemieckiej firmie Storck GMBH.
"Cieszę się, że mogę przedstawić Bożenę Chmielarczyk jako naszego nowego CEO w Eniro Polska" - mówi Johan Lindgren, prezes i CEO Eniro. "Bożena pracowała w globalnych, skoncentrowanych na konsumencie firmach na polskim rynku i posiada doskonałą wiedzę na temat procesu transformacji z druku do online w praktyce. Jestem przekonany, że doświadczenie Bożeny będzie wartością dodaną w naszych staraniach zmierzających do wzmocnienia marek należących do Eniro Polska, że wzmocni pozycję i wyniki finansowe firmy" -dodaje Johan Lindgren. "Jednocześnie dziękuję Rogerowi Asplundowi, który jako prezes przez wiele lat świetnie radził sobie w umacnianiu i przekształcaniu firmy."
"Cieszę się, że obejmuję stanowisko prezesa Eniro Polska i biorę odpowiedzialność za restart polskiego oddziału i doprowadzenie do pełnej integracji Eniro Polska tak, że stanie się pełnoprawnym członkiem Nordyckiej Grupy Eniro. Moim zdaniem, Eniro Polska ma ogromny potencjał pozwalający na to, aby wzmocnić swoją markę i pozycję online na polskim rynku wyszukiwania lokalnego” - podsumowuje Bożena Chmielarczyk.
źródło: Eniro
News Kable światłowodowe napowietrzne - co warto wiedzieć?
FTTC jest szerokopasmowym systemem telekomunikacyjnym zakładającym umieszczenie światłowodu w bezpośrednim otoczeniu domów i biur w celu użycia ich do zastąpienia kabli telefonicznych starszej generacji. Tego typu architektura sieci światłowodowej pozwala na zwiększenie szybkości połączeń internetowych. Czym się charakteryzują kable światłowodowe napowietrzne? Jaką rolę pełnią słupki światłowodowe? Wyjaśniamy poniżej!1. Kable światłowodowe napowietrzne – jakie mają zalety? Czym się charakteryzują?
2. Kable światłowodowe kanalizacyjne – podstawowe informacje
3. Słupek światłowodowy – czym jest? Do czego służy? czytaj więcej