MUZO.fm to ponadregionalna stacja radiowa ze świetną muzyką oraz rozbudowanym serwisem newsowo-biznesowym. Będzie dostępna w 11 największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Wrocławiu, Kielcach, Olsztynie i Bydgoszczy.
MUZO.fm stylistycznie będzie zbliżone do swojego starszego brata, MUZO.tv, ponieważ jest tworzone przez ten sam zespół prowadzących, m.in. Marcin Bisiorka, Radka Nałęcza, Jarka „Wendro” Wendrowskiego, Annę Nowaczyk i „Pegaza”, czyli Roberta Zawieję. Na swoje audycje słuchaczy zaproszą m.in. powracający do radia Michał Figurski oraz znani ze swojej działalności w Radio PiN Marcin Sobesto i Agnieszka Witowicz-Matolicz.
„Pomysł na MUZO.fm jest prosty: najlepsze kawałki wszechczasów, nowości muzyczne, które przeszły przez gęste sito naszych redakcyjnych gustów, a wszystko to okraszone świetnie redagowanymi newsami i przystępnie podanymi tematami biznesowymi. Jestem pewien, że na takie radio jest miejsce w przestrzeni medialnej i takiego radia chcą słuchacze” - zdradza Marcin Bisiorek, dyrektor programowy MUZO.fm
W ofercie programowej stacji stałymi elementami będą serwisy newsowe - MUZO News - co godzinę od godz. 6:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, a także wiadomości ekonomiczne i społeczne – MUZO Biznes oraz sportowe – MUZO Sport. Od 22.30 zaprosimy słuchaczy na MUZO FM Magazyn, czyli informacyjne i biznesowe podsumowanie dnia. Ponadto dużo dobrej muzyki, interakcja ze słuchaczami, listy przebojów oraz autorskie pasma, przygotowane przez pasjonatów.
Dzień rozpoczniemy o godz. 6:00 z Agnieszką Witkowicz-Matolicz i Radkiem Nałęczem w programie AiR Show. To poranne pasmo, które ma świetnie nastroić słuchacza na budzący się dzień. Informacje, dobra muzyka, ciekawostki i kontakt ze słuchaczami.
Od godz. 8:00 do 10:00 oddajemy eter we władanie Michałowi Figurskiemu i Kamilowi Olszewskiemu, gospodarzom programu Przepraszamy za Usterki. A w nim odrobinę krytyczne i satyryczne spojrzenie autorów na otaczającą rzeczywistość. Bezkompromisowo, zabawnie i z dużym dystansem do otaczającego nas świata.
Od 16:00 do 18:00 przez HaloMuzo przeprowadzą nas Idalia Tomczak i Konrad Olszewski. Będzie to interaktywne pasmo, w którym odpowiadamy na głos słuchaczy (sms, facebook, email) oraz zajmiemy się istotnymi problemami dnia codziennego, ale z lekkim przymrużeniem oka.
Dwie godziny pomiędzy 18:00 a 20:00 to czas na naszą listę przebojów, ułożoną głosami słuchaczy. Po prostu RFN – Republika Fajnych Numerów!
W dni powszednie, codziennie od 20:00 do 22:00 swoje autorskie pasma będą mieli:
Bisior - Happy Noise – w poniedziałek
Pegaz - Muzo Port – we wtorek
Wendro – Wendrolot – we środę
Anna Nowaczyk – Muzo Trip – we czwartek
Marcin Sobesto – Muzyka dla Dorosłych – w piątek
W weekendowe poranki od 6.00 do 8.00 w Magazynie MUZO FM usłyszymy biznesowe i informacyjne podsumowanie tygodnia a następnie najlepsza muzyka dla każdego.
MUZO.fm będzie nadawało na następujących częstotliwościach: Warszawa 102 MHz, Kraków 104,9 MHz, Gdańsk, Gdynia i Sopot 93,9 MHz, Łódź 102,3 MHz, Poznań 93,9 MHz, Wrocław 103,7 MHz, Kielce 92,9 MHz, Olsztyn 92,4 MHz, Bydgoszcz 90,5 MHz.
MUZO.fm powstało w miejsce istniejącego 12 lat radia PiN, które 25 września 2014 roku zakończyło emisję premierowych audycji.
źródło: MUZO.fm
News Co to są autonomiczne wózki AMR? - poznaj ich zalety
Autonomiczne wózki AMR (Autonomous Mobile Robots) to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają automatyzację procesów transportowych w magazynach i zakładach przemysłowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych wózków AGV (Automated Guided Vehicles), AMR wykorzystują zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja i systemy nawigacji, dzięki czemu mogą poruszać się autonomicznie w złożonym środowisku bez potrzeby instalowania fizycznych prowadnic. czytaj więcejNews Czy warto ubezpieczyć telefon?
Dla wielu z nas telefon komórkowy stał się przedmiotem, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Służy nie tylko do komunikacji, ale jest także centrum zarządzania naszym życiem prywatnym i zawodowym. W związku z tym, pojawia się pytanie o zabezpieczenie tego cennego urządzenia. Czy warto ubezpieczyć telefon?
czytaj więcej