Nominowany do sześciu Oskarów film animowany Wall.E i ubiegłoroczny absolutny kinowy hit, Mamma Mia – to najnowsze propozycje w domowej wypożyczalni filmów (VoD) ogólnopolskiego operatora cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska.
Jedynie w Multimedia Polska można wypożyczyć animowany hit minionego roku o przygodach robota Wall.E nie ruszając się sprzed telewizora. Urocza historia Wysypiskowego Automatu Likwidująco Lewarującego E-klasy, a od 2 lutego br. musical z piosenkami Abby Mamma Mia to najnowsze hity VoD, domowej wypożyczalni filmów Multimedia Polska. Dostęp do VoD mają automatycznie wszyscy abonenci cyfrowej telewizji kablowej operatora. By wypożyczyć film, wystarczy wcisnąć przycisk „VoD” na pilocie, wybrać interesującą nas pozycję i obejrzeć ją w ciągu 24 godzin.
Oba najnowsze hity VoD Multimedia Polska zarobiły w ubiegłym roku na całym świecie niemal 1,1 mld dolarów. Wall.E okazał się piątym najpopularniejszym filmem minionego roku w USA. Animacja disneyowskiego studia Pixar została nominowana do Oscara aż w sześciu kategoriach: za najlepszy scenariusz oryginalny, najlepszy film animowany, najlepsza muzyka, najlepsza piosenka, najlepszy dźwięk, oraz najlepszy montaż dźwięku.
Musical Mamma Mia nie był tak popularny za oceanem, ale zawojował pozostałe kraje świata, przegrywając tylko z nowymi przygodami Indiany Jonesa i Batmana. Oba filmy były również niezwykle popularne w Polsce. Mamma Mia już w październiku przekroczyła milion widzów w kinach, kończąc rok na czwartym miejscu w zestawieniach popularności, z 1 125 240 widzami. Wall.E był siódmy (705 272 widzów), ale warto wspomnieć, że zajął drugie miejsce w głosowaniu użytkowników popularnego serwisu internetowego Filmweb na film roku 2008.
Korzystając z nowej oferty Multimedia Polska oba te filmy można obejrzeć za darmo. Abonenci wykupujący teraz usługę telewizji cyfrowej w prezencie otrzymują bowiem możliwość wypożyczenia za darmo dwóch wybranych przez siebie filmowych hitów VoD z liczącej kilkaset tytułów biblioteki operatora. Nowi abonenci przez trzy miesiące za 51 kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości zapłacą połowę ceny, czyli 29 złotych. Za tę cenę otrzymają cztery pakiety tematyczne – Basic, Kids, Film i Adult. Będą mogli też korzystać za darmo przez trzy miesiące z pakietu HD, a w nim z czterech kanałów w najwyższej rozdzielczości High Definition.
źródło: Multimedia Polska
News Recykling elektroniki w przedsiębiorstwie - co zrobić z elektroodpadami w firmie?
Zapewne wiesz, że jako przedsiębiorca powinieneś zaangażować się w recykling elektroniki. Recykling elektroniki pozwoli Ci nie tylko zdobyć dodatkowe środki, ale też zagospodarować odpady elektryczne i elektroniczne wytworzone w firmie w zgodzie z przepisami, a przy okazji pokazać, że Twoja marka troszczy się o środowisko. Sprawdź, jak postępować z elektroodpadami w firmie i skorzystać na przetwarzaniu elektroniki. czytaj więcejNews Usługi Starlink - zasady działania i dostępność
Firma SpaceX, mimo że jest stosunkowo młoda, należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Trudno się temu dziwić, to właśnie ona na nowo rozpaliła ludzkie fascynacje kosmosem i wznieciła marzenia o jego podboju. Wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania technologiczne, do niedawna znajdujące się wyłącznie w sferze fantastyki naukowej. Zalicza się do nich system satelitarny Starlink, z którego może korzystać każdy z nas.1. Czym jest Starlink? – Podstawowe informacje.
2. Satelity Starlink – łączność na całym świecie.
3. Usługi Starlink – routery i abonament. czytaj więcej