Jak informuje Telefonia Dialog, opłaty, za których stosowanie UOKiK nałożył karę na operatora, zostały wycofane z cennika operatora już 5 listopada 2008 roku. Dialog zamierza odwołać się od decyzji Urzędu.
Kara dotyczy stosowania opłat „za udostępnienie pełnego zakresu usługowego po jednostronnym wyłączeniu i za ponowne włączenie usługi uprzednio wyłączonej”.
Wszystkie uwagi wobec usług i cenników skierowane przez UOKiK firma potraktowała bardzo poważnie. Po konsultacjach prawnych i czasie niezbędnym dla wprowadzenia modyfikacji cenników, wycofała się z naliczania opłat za ponowne uruchomienie usług telekomunikacyjnych.
W listopadzie ub.r. zarząd Telefonii Dialog podjął uchwałę zmieniającą kontrowersyjne zapisy w cenniku. Klienci operatora zostali powiadomieni o tym za pośrednictwem odrębnych pism oraz na stronie www firmy. Informacja na ten temat trafiła oczywiście też do UOKiK.
Telefonia Dialog zamierza odwołać się od decyzji UOKiK, nakładającej na operatora karę finansową za „praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów”.
źródło: Dialog
News Jakie umiejętności są kluczowe w branży tworzenia oprogramowania?
IT to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów, który wyznacza nowe standardy. Osoby wiążące przyszłość z tą branżą zastanawiają się nad tym, czy rozwój nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji nie wpłynie na zmianę wymagań wobec programistów oraz innych specjalistów tworzących oprogramowanie. W świecie, w którym automatyzacja staje się codziennością, a algorytmy coraz częściej przejmują rutynowe zadania, niezwykle ważne stają się umiejętności, które pozwalają dostosować się do wyzwań oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania. Zatem jakie umiejętności są niezbędne w dziedzinie programowania? czytaj więcejWiadomości firmowe Bakotech powiększa swoje portfolio o rozwiązania Picus Security
Kolejny producent wzbogacił portfolio Bakotechu, krakowskiego dystrybutora rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Do jego oferty dołączył Picus Security – dostawca oferujący narzędzia do walidacji kontroli bezpieczeństwa, umożliwiające mierzenie i optymalizację skuteczności systemów wykrywania i reagowania. Działania te mają skutkować zmniejszeniem ekspozycji na zagrożenia dzięki rzeczywistym symulacjom ataków. czytaj więcejNews Jak voice bot AI sprawdza się w call center?
W dobie cyfrowej transformacji, call center przechodzą ewolucję, adaptując nowoczesne technologie do usprawnienia obsługi klienta. Wśród nich, voice boty AI (sztuczna inteligencja) odgrywają kluczową rolę, redefiniując sposób interakcji z klientami. Te inteligentne systemy, wykorzystujące zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego i przetwarzanie języka naturalnego, oferują szereg korzyści, które mogą diametralnie zmienić krajobraz obsługi klienta w centrach kontaktowych.
czytaj więcej