Archiwalne

GG: Śpiewaj i walcz przez internet

21.05.2010


Gadu-Gadu z Telewizją Polską zachęcają Internautów do wspólnej zabawy i udziału w popularnym telewizyjnym show „Śpiewaj i Walcz” w bezprecedensowy dotychczas sposób, wykorzystując zaawansowaną technologię i kierując akcję do milionów użytkowników sieci. Dzięki temu połączono siły telewizji i Internetu.

Internauci - widzowie TVP1 mogą typować ulubieńców programu i odpowiadać na pytania dotyczące „Śpiewaj i walcz” za pomocą specjalnego krótkiego numeru GG:110. Do organizacji zabawy wykorzystano najnowszy mechanizm w komunikatorze Gadu-Gadu 10 - sondę graficzną.

Co tydzień w poniedziałek użytkownicy komunikatora i sympatycy programu mogą wziąć udział w specjalnej sondzie i wybierać w kolejnych tygodniach swoich ulubieńców: jurorów, prowadzących i uczestników programu.

Do organizacji zabawy w Gadu-Gadu 10 wykorzystano zaawansowany technologicznie mechanizm sondy graficznej. Sonda trwa do czwartku do godziny 16:00, kiedy to tysiące internautów biorących udział w zabawie otrzymuje na swoje numery GG pytanie konkursowe. Spośród osób, które poprawnie odpowiadają na pytanie, losowani są zwycięzcy. Nagrodą jest zaproszenie do programu „Śpiewaj i walcz” emitowanego na żywo w piątki o 20.15 w TVP1. Dzięki temu uczestnicy sondy mogą osobiście spotkać swoich ulubieńców.

Aby wziąć udział w sondzie wystarczy dodać do swoich kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu prosty numer GG:110 i wysłać na ten numer słowo: SONDA. Akcja przeprowadzana jest co tydzień, do 4 czerwca.

Pod numerem GG:110, który TVP1 otrzymała od Gadu-Gadu znaleźć można także informacje o jury programu, aktualnym trenerze i prowadzących.

Specjalny ViP-owski numer GG będzie w przyszłości wykorzystywany przez TVP1 do promocji innych programów rozrywkowych i kontaktu z widzami.

Numery specjalne Gadu-Gadu od lat są wykorzystywane przez media i redakcje do kontaktu z widzami i czytelnikami. Poprzez numery GG kontaktują się ze swoimi odbiorcami m.in.: Radio TOK FM, Gazeta Wyborcza, telewizja muzyczna VIVA, radio Eska, radio PIN, radio Złote Przeboje i inne.

źródło: GG

News Przejście z ISDN na VoIP - Nowoczesna Telefonia Dla Firm

Przez wiele lat w telekomunikacji, dominowała technologia ISDN. Była niezbędnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebowały stałych połączeń telefonicznych oraz dostępu do podstawowych funkcji cyfrowych telefonii, ponieważ umożliwia jednoczesne przesyłanie danych i głosu. Nowocześniejsze rozwiązania VoIP wypierają ISDN, pomimo jego zalet, takich jak niezawodność i jakość połączeń. czytaj więcej

News Jak skutecznie wdrożyć ISO 9001 w organizacji: krok po kroku

ISO 9001 to międzynarodowy standard zarządzania jakością, który zapewnia przejrzystą strukturę procesów oraz pozwala na ciągłe doskonalenie przedsiębiorstwa. Jednym z najpopularniejszych tematów związanych z tym standardem jest wdrażanie iso 9001 krok po kroku, ponieważ dzięki właściwej implementacji normy firma staje się bardziej konkurencyjna, a jej usługi oraz produkty – bardziej wiarygodne dla klientów. W poniższym artykule przedstawimy, jakie korzyści płyną z wdrożenia systemu ISO 9001, na co zwrócić szczególną uwagę na każdym etapie prac oraz jakie działania są kluczowe, aby cały proces przebiegał zgodnie z planem i zakończył się sukcesem. czytaj więcej

News iPhone nie reaguje na dotyk? Sprawdź, jak rozwiązać problem

Ekran dotykowy to jeden z najważniejszych elementów każdego telefonu, w tym oczywiście iPhone’a. To właśnie ekran umożliwia sprawne korzystanie z urządzenia, nawigację po systemie oraz obsługę aplikacji. Niestety, zdarza się, że ekran przestaje reagować na dotyk. Przyczyny tego problemu mogą być różne – od drobnych błędów systemowych po poważniejsze uszkodzenia sprzętowe. Jak rozwiązać problem w sytuacji, gdy iPhone nie reaguje na dotyk? Co zrobić? Sprawdź koniecznie nasze wskazówki. czytaj więcej

News Unijne rozporządzenie w sprawie maszyn - jakie zmiany?

Unijne rozporządzenie w sprawie maszyn będzie obowiązywać od 20 stycznia 2027 roku. Weszło ono w życie we wszystkich państwach członkowskich 19 lipca 2023 r., 20 dni po jego opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Producenci maszyn mają teraz czas na spełnienie nowych wymogów bezpieczeństwa dotyczących urządzeń i maszyn. czytaj więcej