Użytkownicy FreecoNet – jednego z najpopularniejszych dostawców usług telefonii internetowej w Polsce – mogą teraz zaoszczędzić jeszcze więcej na rozmowach telefonicznych. Obniżyły się bowiem ceny połączeń realizowanych za pośrednictwem GTS Energis, który jest jednym z operatorów TelAreny - modułu w ramach FreecoNet.
Do tej pory połączenia realizowane przez GTS Energis na numery stacjonarne w Polsce miały płaską stawkę – 9 groszy brutto za minutę rozmowy. Obecnie opłaty za pośrednictwem tego operatora są zróżnicowane i uzależnione od kierunku, w którym dzwonimy i pory dnia – od 5 do 9 groszy brutto.
Operator obniżył też stawkę na połączenia komórkowe z prezentacją numeru do poziomu 55 groszy brutto za minutę rozmowy (wcześniej – 62 grosze). Użytkownicy FreecoNet mniej też zapłacą dzwoniąc do abonentów sieci Play – nawet 69 groszy brutto (wszystkie dni w tygodniu w godzinach 22:00-8:00), natomiast połączenia na numery Polsat Cyfrowy mają płaską stawkę - 70 groszy brutto za minutę.
Nowe stawki połączeń obowiązują od 19 listopada br. Są one dostępne dla użytkowników FreecoNet w ramach usługi TelArena, która gwarantuje najniższe na rynku stawki za połączenia wykonywane na numery niezarejestrowane we FreecoNet. Obecni na TelArenie operatorzy (Crowley, Deutsche Telekom, EXATEL, GTS Energis i Netia) rywalizują między sobą o obsługę każdego połączenia wychodzącego poza platformę, a wygrywa ten, który oferuje najniższą cenę. Rozmowy pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet realizowane są za darmo.
źródło: FreecoNet
News FCN Lite: darmowy VoIP w zamian za odbieranie rozmów
FCN (dawniej FreecoNet), popularna polska platforma VoIP, wprowadziła specjalną ofertę pozwalającą na całkowicie darmowe posiadanie konta z numerem telefonicznym, pod warunkiem odebrania na nim każdego miesiąca 50 minut rozmów. czytaj więcejNews FCN Lite: darmowy VoIP w zamian za odbieranie rozmów
FCN (dawniej FreecoNet), popularna polska platforma VoIP, wprowadziła specjalną ofertę pozwalającą na całkowicie darmowe posiadanie konta z numerem telefonicznym, pod warunkiem odebrania na nim każdego miesiąca 50 minut rozmów. czytaj więcejNews Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?
Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.
czytaj więcej