Archiwalne

Play The Game Tour podsumowanie

21.12.2007

Zobacz więcej na Play.pl.

Play The Game Tour to pierwszy ogólnopolski turniej gier rozgrywany na telefonach komórkowych. Jego finałowa rozgrywka oraz wręczenie nagród miało miejsce 15 grudnia 2007.

W Play The Game Tour udział wzięło prawie 10.000 uczestników. Do ścisłego finału dotarło 50 najlepszych graczy. W sobotę 15 grudnia  rozegrano pasjonujący turniej finałowy na ekranie sali kinowej Multikina w Złotych Tarasach. Osiem osób w tym samym czasie mogło sterować poprzez telefon swoim pojazdem. Finał w Rajd Polski 3D wyłonił również mistrza – najszybszym rajdowcem komórkowym został Michał Romański z Warszawy. Wartość atrakcji i nagród przygotowanych dla graczy przez Play przekroczyła kwotę 100 000 pln.

Wszyscy finaliści mieli zapewniony przyjazd na koszt Play, zakwaterowanie w hotelu Sheraton, posiłek w Hard Rock Cafe oraz wstęp na after party. Za pierwsze miejsce wręczono czek na 3000 pln, telefon Samsung „Wiedźminofon”, oraz grę komputerową Wiedźmin, za drugie 1500 pln, telefon Samsung „Wiedźminofon”, oraz grę komputerową Wiedźmin, a za trzecie 500 pln, telefon Samsung „Wiedźminofon”, oraz grę komputerową Wiedźmin.

Turniej przyciągnął uwagę znanych postaci świata rozrywki. W Krakowie pojawił się AbraDab, w Poznaniu Marcin Prokop i Wujek Samo Zło, we Wrocławiu Angelo Mike, zaś na finale stawił się Marcin Prokop i Edyta Herbuś przewodniczący jury w Play The Game Tour.  Wręczyli oni główne nagrody zwycięzcom podczas wieczornego VIP After Party w klubie Melodia. Na tej samej imprezie bawili się również: Smolik, Novika, AbraDab, Ten Typ Mes, Victor Davies, Ramona Ray oraz ponad 300 gości specjalnie zaproszonych przez Play na wieczór podsumowujący kilka tygodni rozgrywek.

Cały tour cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. TVN Gra zrealizował 4 odcinkowy programu o grach na komórkę. Finał i after party uwieczniła ekipa TVN „Co za tydzień”, MTV „Popcorn” i Radio Bis. O Play The Game Tour mówiono w Radiostacji, Aktivist, magazynie Play, Komputer Świat Gry i na Onecie.

źródło: Play

News ESP32 w zastosowaniach IoT - zbieranie i przesyłanie danych

Internet of Things (IoT) to koncepcja polegająca na łączeniu urządzeń z siecią, aby mogły wymieniać dane. ESP32 idealnie nadaje się do tego dzięki wbudowanemu Wi-Fi i Bluetooth, umożliwiając bezprzewodową komunikację i podłączenie różnych czujników. Kluczowym elementem w projektach IoT jest stabilne połączenie sieciowe. Wybór między protokołami MQTT i HTTP zależy od potrzeb – MQTT jest lekkim protokołem zoptymalizowanym dla IoT, natomiast HTTP jest bardziej elastyczne i popularne, co ułatwia integrację z innymi usługami. czytaj więcej

News Co warto wiedzieć o nowoczesnych płytach indukcyjnych?

Odkryj magię nowoczesnego gotowania z płytami indukcyjnymi, które rewolucjonizują codzienne przygotowywanie posiłków. W świecie, gdzie czas jest na wagę złota, a kuchnia staje się sercem domu, wybór odpowiedniego sprzętu ma kluczowe znaczenie. Płyty indukcyjne, łączące w sobie zaawansowaną technologię, elegancki design i niezrównaną funkcjonalność, są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. Pozwól sobie na wygodę w twojej kuchni, wybierając płytę indukcyjną, która zmieni Twoje gotowanie w prawdziwą przyjemność. czytaj więcej

News Czym jest IPTV i jak działa telewizja internetowa?

Telewizja nie wygląda już tak, jak kiedyś. Coraz rzadziej korzystamy z anten czy kablówki, a coraz częściej sięgamy po internetowe rozwiązania. Jednym z nich jest IPTV – wygodna, nowoczesna forma dostępu do treści TV, która działa przez internet i dopasowuje się do Twojego stylu życia. czytaj więcej

News Najciekawsze gry na iOS i Android

Gry na smartfona zapewniają rozrywkę w podróży i w wielu innych sytuacjach. Dzięki nim nie sposób się nudzić, gdyż gry na telefon to zróżnicowane tytuły. Wśród nich coś dla siebie znajdą dzieci i dorośli, fani strategii, gier karcianych, horrorów i rozgrywki MOBA. Poznaj najciekawsze gry na iOS i Android i wybierz spośród nich coś dla siebie. czytaj więcej