Spółka Multimedia Polska czołowy ogólnopolski operator telekomunikacyjny, dostawca telewizji, internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonu stacjonarnego, zaoferowała mieszkańcom Jasła unikatową w skali kraju sieć światłowodową PON. Oznacza to niezawodność i wysoki poziom dostarczanych usług.
Standard PON oznacza iż światłowód doprowadzony jest bezpośrednio do mieszkania klientów i gwarantuje znakomitą jakość świadczonych usług. Internet - przepływność do 1 Gbit/s. Telewizja - niemal nieograniczonej liczby kanałów w standardzie HD.
- Dzięki sieci PON mieszkańcy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, TBS oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Naftowiec, będą mieli dostęp do telefonu stacjonarnego z 430 darmowymi minutami, internetu o prędkości do 20 Mb oraz telewizji cyfrowej IPTV – mówi Zbigniew Młynek Regionalny Koordynator Sprzedaży.
Co to oznacza dla abonentów Multimediów w Jaśle?
Z cyfrowej telewizji będzie mógł skorzystać każdy mieszkaniec Jasła będący w zasięgu sieci Multimedia Polska, który wykupił jeden z trzech poniższych pakietów:
- Cyfrowy Komfort Plus wraz z telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym
- Cyfrowy Komfort z internetem 12 Mb oraz telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym
- Mega Pakiet (dodatkowe kanały sportowe, dla dzieci oraz filmowe) wraz internetem 20 Mb oraz telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym.
Cyfrowa telewizja to nie tylko znakomity obraz w HD i przestrzenny dźwięk, ale także wideo na żądanie (VoD) czyli domowa wypożyczalnia filmów, w której znajduje się ponad tysiąc pozycji i liczba ta stale rośnie. Wypożyczenie filmu odbywa się za pomocą pilota, nieskomplikowanego menu, widocznego na ekranie telewizora. Filmy zostały podzielone na kilkanaście kategorii. Każdy film jest opisany i poprzedzony zwiastunem, co ułatwia podejmowanie decyzji.
Użytkownicy telewizji cyfrowej mają do dyspozycji około 100 programów, w tym 10 w wysokiej rozdzielczości HD. 10 pakietów tematycznych ułatwia podejmowanie właściwych decyzji programowych.
źródło: Multimedia Polska
News Drukarki etykiet Zebra - dlaczego warto je wybrać?
Drukarki etykiet służą do drukowania etykiet przy wykorzystaniu metody termicznej lub termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane są do druku etykiet samoprzylepnych.Wybór odpowiedniej drukarki etykiet ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania marki. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z drukarek etykiet Zebra, które charakteryzują się wysoką jakością i trwałością na długie lata. czytaj więcej
News Najbardziej prądożerne urządzenia w Twoim domu
Wzrost cen za energię elektryczną skłania coraz więcej osób do jej oszczędzania. Niestety, okazuje się, że nawet wyłączanie na noc różnych urządzeń powoduje tylko minimalne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, gdy mamy stare i mocno prądożerne sprzęty. Dobrym rozwiązaniem na obniżenie rachunku za prąd jest inwestycja w energooszczędne. czytaj więcejNews Jaki sprzęt komputerowy wybrać do nauki zdalnej?
Komputery to nie tylko narzędzia do pracy i gier czy oglądania filmów - stały się one także nieodzownym elementem umożliwiającym naukę. Czas pandemii koronawirusa i w konsekwencji zdalne nauczanie tylko zintensyfikowały tę tendencję. Potwierdzą to zarówno studenci jak i uczniowie młodszych klas, którzy przez ostatnie miesiące kontynuowali naukę on-line. To również wyzwanie dla nauczycieli. Nowy rok szkolny i akademicki to dobry moment do zrewidowania, czy obecny sprzęt spełnia oczekiwania. Wiele marketów z elektroniką oferuje bowiem preferencyjne warunki zakupu - zniżki na sprzęt lub raty 0%. W ramach oszczędności dobrą praktyką jest także sięgnięcie po sprawdzony sprzęt poleasingowy i nadanie mu drugiego życia. Na co zatem zwracać uwagę podczas wyboru sprzętu do nauki? Jak uniknąć skasowania danych z dysku i utraty długo opracowywanej pracy zaliczeniowej? O tym poniżej!1. Odpowiedni monitor.
2. Dopasowane akcesoria to gwarancja wygody.
3. Kasowanie danych z dysku - jak uchronić się przed przypadkowym usunięciem?
4. Jak zadbać o bezpieczeństwo danych?
5. Nowoczesny i wydajny sprzęt - skąd zdobyć odpowiedni model?
6. Kompromis między ceną a parametrami. czytaj więcej