Zobacz więcej szczegółów dla tej informacji
UKE wzywa do usunięcia nieprawidłowości z obsłudze klientów usługi BSA przechodzących z TP do Netii.
Pomimo informacji o podjęciu przez Telekomunikację Polską S.A. i Netię S.A. wspólnych prac nad rozwiązaniem problemu opóźnień w aktywacji, do Urzędu Komunikacji Elektronicznej wciąż napływa bardzo duża ilość skarg otrzymywanych od konsumentów, dotychczasowych użytkowników usługi neostrada tp, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług dostępu do Internetu świadczonych przez Netię w oparciu o tzw. Bitstream Access (BSA).
Prezes UKE 28 lutego 2007 r. zwrócił się do TP i Netii o wyeliminowanie w terminie do 7 marca 2007 r. powstałych trudności, rozpatrzenie wszystkich zaległych skarg i reklamacji abonentów oraz doprowadzenie do sytuacji, w której okres przerwy w świadczeniu usług szerokopasmowych na rzecz użytkownika przejmowanego przez Netię, jeśli umowa nie stanowi inaczej, nie trwał dłużej niż 12 godzin.
Po 7 marca 2007 r. Prezes UKE oczekuje na przesłanie szczegółowej informacji o podjętych i planowanych działaniach, które zapewnią prawidłową współpracę obu operatorów na zasadach dających gwarancje zachowania praw użytkowników końcowych. W następnej kolejności przeprowadzone zostaną postępowania kontrolne.
Prezes UKE zwrócił się także o niezwłoczne wskazanie osób lub komórek organizacyjnych, wraz z podaniem danych kontaktowych (w tym adresów e-mail), na które UKE będzie mógł przekazywać do pilnego rozpatrzenia wpływające do urzędu skargi związane z implementacją usługi BSA.
źródło: UKE
News Poznaj punkty dostępowe serii GWN firmy Grandstream
Punkty dostępowe Wi-Fi firmy Grandstream ewoluowały na przestrzeni lat. Od pierwszego punktu dostępowego Wi-Fi, GWN7600, po najnowsze modele z Wi-Fi 6E, urządzenia GWN są wykorzystywane przez klientów na całym świecie, pomagając firmom, szkołom i rządom w zapewnieniu potężnych sieci bezprzewodowych.Obecnie mamy ponad:
• 20 punktów dostępowych Wi-Fi,
• 6 routerów (wifi i przewodowych),
• 32 przełączniki sieciowe,
• 3 platformy do konfiguracji i zarządzania wdrożeniami
W tym artykule spojrzymy na serię GWN jako całość, przyglądając się różnicom, kluczowym funkcjom i dostarczając wstępną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy z naszymi punktami dostępowymi GWN.
czytaj więcej