Serwer Huawei zasilany jest procesorami Intel® Xeon® Platinum 8100 i Gold 6100, dzięki czemu posiada unikalną możliwość fizycznego i logicznego partycjonowania, która zapewnia elastyczne zarządzanie zasobami.
Poprzez wykorzystanie najnowszej innowacyjnej technologii RAS 2.0 serwer oferuje otwarty ekosystem x86 z niezawodnością serwerów UNIX. KunLun V5 jest przeznaczony do gromadzenia danych i aplikacji dla wielu gałęzi przemysłu, w tym w finansach, administracji, telekomunikacji, energetyce czy handlu detalicznym.
– Niezawodność i elastyczność w zarządzaniu zasobami w obszarze o krytycznym znaczeniu to dla nas wzorce projektowe. Dzięki ciągłym innowacjom KunLun pozwala klientom osiągać doskonałe wyniki w zakresie usług i przyspieszać transformację IT – zauważył Jiang Yi, dyrektor generalny działu serwerów KunLun w Huawei IT Server Product Line.
– SUSE korzysta z siły partnerów, społeczności i ekosystemu technologicznego, czego najlepszym przykładem jest nasze wspólne rozwiązanie jakim jest serwer KunLun. Zapewnił on naszym klientom najwyższy poziom wydajności i niezawodności oraz nadał wyjątkowe tempo rozwoju – powiedział Naji Almahmoud, wiceprezes ds. globalnych sojuszy na rzecz SUSE.
Od pierwszej generacji KunLun reprezentuje zaangażowanie Huawei w dostarczanie stabilnej i wydajnej infrastruktury o krytycznym znaczeniu dla wielu branż. Wieloletnia współpraca firmy z globalnymi partnerami, w tym światowej klasy dostawcą Linuksa SUSE, pomaga klientom przejść od zamkniętej do otwartej architektury i uwolnić innowacyjny potencjał.