„Lekko Nie Będzie” to nowa jakość w polskim Internecie. Formuła programu opiera się na szybkich rozmowach, krótkich, konkretnych pytaniach oraz zadaniach, które gość i prowadzący wykonują wspólnie, niejednokrotnie rywalizując. To nieprzewidywalne i dynamiczne internetowe show, w którym talenty i charaktery popularnych gości wystawiane są na nie lada próbę. Niebagatelną rolę odgrywa tu charyzma i talent prowadzącego, który szybko nawiązuje kontakt z gośćmi, ciekawie kierując rozmową. Jedno już jest pewne – „Gimper” w studio IPLI z czołowymi postaciami polskiego Internetu to połączenie skazane na sukces.
Gościem pierwszego odcinka „Lekko Nie Będzie” był Krzysztof Golonka, twórca najpopularniejszego kanału sportowego w Polsce „Trenuj z Krzychem”. W niespełna tydzień film zdobył pół miliona odsłon (obecnie 710 tys. wyświetleń), niemal 130 tys. subskrypcji i 65 tys. polubień w YouTube. Tydzień później na kanale programu pojawił się drugi odcinek, a jego głównym bohaterem jest jeden z najbardziej oryginalnych twórców YouTube, który popularność zdobył dzięki testom, recenzjom i uboxingom - Paweł Smektalski „Unboxall”. W ciągu 4 dni film z udziałem „Unboxalla” wyświetlono prawie 660 tys. razy, a dziś ma on 775 tys. odsłon. W ostatni piątek Tomasz Działowy rozmawiał z Mieciem Mietczyńskim, czyli Bartkiem Szczęśniakiem, który zasłynął z rewelacyjnych i nietypowych streszczeń lektur oraz twórczości poświęconej krytykowaniu w humorystyczny sposób wyjątkowo słabych filmów. Trzeci odcinek show w ciągu 2 dni obejrzało ponad 250 tys. osób.
- Zaczynam od youtuberów, bo to moi dobrzy znajomi i kiedy proponuję im udział w programie, to są chętni. Docelowo w „Lekko Nie Będzie” mają się jednak pojawiać postaci, które łączą światy mediów i Internetu, jak np. Kuba Klawiter, znani poza YouTubem, choć nagrywają też różne treści stricte do Internetu. Poza tym chciałbym też zapraszać osoby doskonale w Internecie znane, mimo że same nic nie nagrywają, m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Magdę Gessler czy Filipa Chajzera. Interesują mnie postaci, które radziły sobie w świecie starych mediów – telewizji, radia, prasy – a później potrafiły odnaleźć się w nowej rzeczywistości, którą przyniósł Internet – mówi Tomasz Działowy, pomysłodawca i prowadzący show.
Cały cykl nowego programu obejmuje 12 odcinków poprzedzonych teaserami i jest współtworzony i wyprodukowany przez zespół IPLI z Grupy Cyfrowy Polsat, posiadającej duże zaplecze techniczne oraz doświadczenie w realizowaniu i produkowaniu telewizyjnych treści dla szerokiej publiczności.
- Telewizja coraz bardziej przenika się z Internetem, a tworzenie profesjonalnych treści kierowanych do użytkowników Internetu jest naturalnym kierunkiem, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w produkcję nowego talk show, który stanowi nową jakość rozrywki internetowej, stworzonej jako odpowiedź na oczekiwania widzów IPLI – mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych w Cyfrowym Polsacie S.A.
Miejscem premierowych publikacji pierwszych czterech odcinków show jest specjalny kanał YouTube poświęcony temu projektowi – „Lekko Nie Będzie”, ale można je również znaleźć w IPLI. Premiera każdego z kolejnych ośmiu materiałów odbędzie się w IPLI, następnie pojawią się one także w YouTube.
Kanał „Lekko Nie Będzie” w YouTube
„Lekko Nie Będzie” w IPLI
Więcej informacji o projekcie wraz z wypowiedziami jego twórców znajduje się na stronie Telewizji Polsat.
News Jak wybrać idealną kamerę sportową dla początkującego filmowca?
Sportowe kamery to narzędzia, które pozwalają uchwycić wyjątkowe chwile podczas aktywności, niezależnie od tego, czy to górska wspinaczka, surfing, czy jazda na rowerze. Dla początkującego filmowca wybór odpowiedniego modelu może być wyzwaniem, zwłaszcza przy tak szerokim rynku. W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę, aby znaleźć sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. czytaj więcejNews Korzystasz z Chatu GPT? Uważaj na podejrzane łącza i wyniki wyszukiwania
Niedawno opublikowane badania ujawniły, że wyniki wyszukiwania, które prezentuje ChatGPT mogą prowadzić do podejrzanych witryn internetowych, na których użytkownicy mogą być narażeni na ataki phishingowe. Co prawda niektóre zapytania kierowane do sztucznej inteligencji – takie jak te związane z kryptowalutami – mogą owocować w złośliwe wyniki częściej niż inne, powinno to jednak zwrócić uwagę na problem, który może stać się znacznie poważniejszy. czytaj więcejNews Najczęstsze błędy w ochronie przeciwpożarowej i jak ich unikać
Ochrona przeciwpożarowa jest kluczowym elementem zapewnienia bezpieczeństwa w każdym budynku, zarówno mieszkalnym, jak i komercyjnym. W obliczu rosnącego ryzyka pożarów, właściwe zabezpieczenia mogą stanowić różnicę między minimalnymi szkodami a katastrofą. Skuteczne systemy ochrony przeciwpożarowej nie tylko chronią życie ludzkie, ale również zabezpieczają mienie oraz pozwalają na szybką reakcję w sytuacjach kryzysowych.Pomimo rosnącej świadomości dotyczącej znaczenia ochrony przeciwpożarowej, wiele budynków wciąż cierpi z powodu podstawowych błędów, które mogą mieć poważne konsekwencje. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy związane z ochroną przeciwpożarową i podzielimy się praktycznymi poradami, jak ich unikać. Wiedza na temat tych pułapek jest nieoceniona dla każdego, kto chce zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla siebie i innych. czytaj więcej